سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟

سهامداران شرکت‌های پتروشیمی پردیس، سالمین و پشم شیشه ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، مواد اولیه دارویی البرز بالک و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 4692واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 5میلیارد و 55میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 3هزار و 687میلیارد تومان در 706هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های پتروشیمی پردیس، سالمین و پشم شیشه ایران امروز بیشترین کاهش قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های کاشی پارس، سامان گستر اصفهان و لیزینگ صنعت و معدن نیز بیشترین رشد را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1905میلیون ورقه به‌ارزش 2002میلیارد تومان در 401هزار نوبت، آیفکس 22واحد افت کرد و در ارتفاع 6121واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، مواد اولیه دارویی البرز بالک و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان بیشترین کاهش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های ریل پرداز سیر، مهندسی ساختمان تأسیسات راه‌آهن و سرمایه‌گذاری مسکن پردیس هم بیشترین رشد قیمت را شاهد بودند.

label,

About the author