فاینکس ۲۰۲۰، کلاس درس بزرگ دانش مالی است

فاینکس ۲۰۲۰، کلاس درس بزرگ دانش مالی است

برنامه ریزی های لازم برای برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ از تابستان سال جاری آغاز شده و سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یا همان فاینکس بیست بیست، یکم تا چهارم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ و پیش از ماه مبارک رمضان در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار می شود.

فاینکس ۲۰۲۰، کلاس درس بزرگ دانش مالی است
فاینکس ۲۰۲۰، کلاس درس بزرگ دانش مالی است

یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ضمن بیان مطلب فوق به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گفت: فاینکس یکی از مهمترین ابزارهای معرفی بازارهای مالی از جمله بازار سرمایه به آحاد جامعه است. دوازده دوره برگزاری فاینکس، مسیری بود تا ارکان و نهادهای مالی ارتباطات گسترده ای با مردم و جامعه مخاطبین خود برقرار کنند.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس ادامه داد: ما به دنبال فایننشیال اینکلوژن (شمولیت مالی) در کشور هستیم و باید ادبیات بورس را توسعه دهیم. برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یکی از مهمترین ابزار ها برای تحقق این امر است. فرهنگ سازی عمومی، فراهم کردن بستر هموارتر همکاری و تعامل فعالین بازار پول، بیمه و سرمایه کشور و همچنین افزایش مناسبات اقتصادی در قالب شبکه های ارتباطی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است و باز تعریف نقش بازار سرمایه در اقتصاد ملی کشور یکی از کارویژه های این رویداد مهم اقتصادی به شمار می رود.

رییس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با بیان اینکه فاینکس فرصتی است تا نهادهای مالی، سهامداران و عموم مردم ارتباط دو سویه چهره به چهره را تجربه کنند، افزود: طی سال های اخیر نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه نقش مهمی در فرهنگ اقتصادی ایفا کرده و با اتکا به حضور پرشور مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، روند رو به رشدی را تجربه کرده است. سال 98 ما شاهد یکی از بهترین دوره های فاینکس بودیم و این رویداد با استقبال بی سابقه ای همراه شد. به اذعان شرکت سهامی نمایشگاه ها و شرکت پیمانکار، فاینکس دوازدهم یکی از نمایشگاه های پر بار در کشور بود. روزانه 10 هزار نفر از دوازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه بازدید کردند و این میزان استقبال از یک نمایشگاه مالی کم نظیر بود.

یاسر فلاح به برنامه های پیش بینی شده در فاینکس2020 اشاره کرد و گفت: شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس همواره به دنبال افزایش سواد مالی عموم مردم است و از سوی ارکان این شرکت برنامه های متعددی با محور فرهنگ سازی و آموزش اجرایی می شود.نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یک رویداد خدمت محور با هدف انتقال دانش مالی است. بنابراین کارگاه ها و دوره های آموزشی مهمترین ویژگی این رویداد است. شرکت اطلاع رسانی نیز سعی می کند با کارگاه ها و دوره های آموزشی پیش بینی شده، ادبیات و مفاهیم بورسی را در کشور بسط دهد. با برنامه ریزی انجام شده قطعا مخاطبین این نمایشگاه با الفبای بورس آشنا و با دارایی علمی و دانش از فاینکس 2020 خارج می شوند.

رییس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ضمن بیان اینکه فاینکس امروز یک برند و جزء سه نمایشگاه مالی بزرگ جهان است، افزود: فاینکس چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی توسعه چشم گیری را تجربه کرده به طوری که سال گذشته خانم اِستو رِوا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی از فاینکس دوازدهم به عنوان بزرگترین نمایشگاه مالی یاد کرد.

انتهای پیام/

label,

About the author